KOMPARO – výsledky

16. novembra 2017 sa naši žiaci 8. a  9. ročníka zúčastnili celoslovenského cvičného testovania KOMPARO, ktorého cieľom bolo zistiť, v čom naši žiaci vynikajú a  naopak, v čom majú nedostatky.

Žiaci 8. ročníka boli testovaní v piatich oblastiach, a to slovenský jazyk a literatúra, matematika, biológia, geografia a všeobecné študijné predpoklady. Žiaci 9. ročníka boli testovaní v dvoch oblastiach, a to slovenský jazyk a literatúra a matematika.

Vynikajúce výsledky naši žiaci dosiahli v biológii (8.A) a v slovenskom jazyku a literatúre (9.A).

Výsledkami našich ôsmakov v biológii sa naša škola zaradila medzi 25 % najúspešnejších škôl.

Výsledkami našich deviatakov v slovenskom jazyku a literatúre sa naša škola zaradila medzi 25 % najúspešnejších škôl.

Exam testing 8. ročník BIO

Exam testing 9. ročník SJ