Karneval 2.B

18.02.2019 sa konal v kultúrnom dome v Rovinke karneval. Po obede som sa s deťmi presunula do domu kultúry, kde sa deti prezliekli do masiek a netrpezlivo čakali na príchod Šaša Maroša. Program s kúzelníkom bol veľmi bohatý. Deti sa zapojili do kúziel. Spoločne nahliadli do tajomstiev kúzla. Program sa všetkým veľmi páčil, čo bolo vidieť a počuť na búrlivom potlesku detí.
Po vystúpení kúzelníka sa deti občerstvili džúsom a brumíkom, nabrali ďalšiu energiu. Nasledovala ďalšia časť programu, a to: predstavenie sa v maskách.   Po predstavení masiek začala zábava. Deti tancovali, spievali. Pri toľkej zábave čas veľmi rýchlo ubehol. Deti odchádzali s množstvom zážitkov. Veríme, že i ďalší karneval bude mať taký úspech u detí. V neposlednom rade chceme poďakovať rodičom za krásne masky, ktoré spolu s deťmi pripravili.

Monika Bežová