Svetový deň VODY

Dňa 22. marca  pri príležitosti Svetového dňa VODY  si žiaci formou prezentácií,  literárnych prác , výtvarných aktivít rozšírili poznatky o vode. Za koordinácie pedagógov   jednotlivých predmetov sa žiaci II. stupňa podujali  svoje práce prezentovať formou rovesníckeho učenia svojim mladším kamarátom z I. stupňa.

Žiaci I. stupňa v rámci vyučovacích hodín  realizovali projektové aktivity k Svetovému dňu vody.

27.marca žiaci 3. – 6. ročníkov absolvovali  prednášky  odprezentované  Mgr. Luciou Škamlovou , PhD., (Vodárenské múzeum, koordinátora projektu Modrá škola), ktorá  pútavou formou priblížila žiakom poznatky o vode.

Projekt Modrá škola bude ďalej  pokračovať exkurziou  žiakov  7. – 8.  roč.  do  elektrárne a  Vodného diela Gabčíkovo.   Prváčikovia sa nevedia dočkať  Vodného mlyna v Kolárove.

Mgr. Lenka Lenčéšová, DiS.