Medzinárodnú olympiádu technickej tvorivosti v Poľsku vyhral Miroslav Voštiar z 8. A !

28. marca 2019 sa naši žiaci Miroslav Voštiar a Lukáš Harabin, zúčastnili medzinárodnej olympiády technickej tvorivosti na Pedagogickej univerzite Krakov (Poľsko), organizovanej v spolupráci s Vysokou školou technickou a ekonomickou v Českých Budejoviciach (Česká republika) za účasti škôl z Českej republiky, Slovenskej republiky a Poľska.

Víťazom sa stal Miroslav Voštiar z 8.A triedy. Päťčlenná medzinárodná komisia vyhodnotila jeho projekt „Hydraulické rameno s elektromagnetom“ ako najlepšiu prácu v kategórii základných škôl a poľských gymnázií.

K úspechu mu srdečne blahoželáme.

Poďakovanie patrí aj pedagógovi Ing. Danielovi Kučerkovi, PhD., ktorý žiaka vyučuje predmet Technika.